KARDEŞ ŞİRKETLER

KARDEŞ ŞİRKETLER1985 yılından günümüze otomotiv ve sanayi uygulamalarına lastik parça imalatı yapan Ferkan A.Ş; alanında uzman teknik personeli ve teknolojik makine parkı ile müşterilerine, karışım formülasyonu hazırlama, prototip ve seri kalıp imalatları ile üretim yeteneklerini en yüksek performans ile sunmaktadır.

Büyüyen ihracat hacmi ile ülke ekonomisine önemli ölçülerde katkıda bulunan Ferkan A.Ş, ürünleri ile dünya pazarında da önemli bir yer teşkil etmektedir. Aynı zamanda en son teknolojiler ile Ar & Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretim faaliyetlerini 16.000 m² alanda sürdürmekte olan Ferkan A.Ş; her geçen gün artan müşteri beklentilerini karşılayabilmek için teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Ar & Ge ve iyileştirme çalışmalarına önem vererek, küresel kalitede üretim yapmayı kendine ilke edinmiştir.Tesisat sektörü için endüstriyel kelebek vana imalatı yapan işletmemiz ayrıca yüksek performans grubu için de vanaların ithalatını ve satışını gerçekleştirmektedir.

Ferkan Vana istikrarlı ürün kalitesiyle petrol, kimya, gemi, gıda, kağıt, tekstil, madencilik ve tesisat alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.